Turnusy w 2019-2020 r.

 

Przyjmujemy zgłoszenia na  7/10 dniowe  turnusy w kotlinie Kłodzkiej w Łebie

Wpłata rezerwacyjna 250 zł na konto  Fundacji SeniorPlus  WBK 60 1090 2053 0000 0001 2991 4047 

Ogólnopolska Fundacja SeniorPlus zaprasza do uczestnictwa w organizowanych warsztatach, szkoleniach – wyjazdach turystycznych przygotowaliśmy atrakcyjny projekt dla  osób 50+/60+/70 plus. Nasze warsztaty prowadzone są przez specjalistów kadrę naukową pod patronatem Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i Zdrowia.

By życie seniora  mogło przebiegać aktywnie, twórczo, radośnie, konieczne jest zadbanie o swoje zdrowie czyli  profilaktyka zdrowotna. Mamy bowiem wpływ na wiele czynników  przyczyniających się do powstania chorób, których ryzyko w wieku podeszłym znacznie wzrasta. Ogromna rolę w zachowaniu zdrowia fizycznego jak i psychicznego zapewnia ruch i ćwiczenia fizyczne. Pomocą służą także obiekty i placówki sanatoryjne oraz wypoczynkowe, które proponują odpowiednie zabiegi – wiele z nich dzięki współpracy z nami i posiadanie rekomendowanych Kart Seniora oferuje swoje usługi po cenach zniżkowych, ze sporymi rabatami.

SPECJALNE  OFERTY !

Wszyscy uczestnicy naszych warsztatów, szkoleń turnusów otrzymują Ogólnopolską Kartę Seniora

W ramach pobytu uczestnicy korzystają z Komory Hiperbarycznej o niespotykanych właściwościach

Draggo House ul. Gołębia 6 Kraków

Obiekt Draggo House położony jest na Starym Mieście w Krakowie, 100 metrów od Rynku Głównego i wieży ratuszowej. Jest on usytuowany około 200 metrów od Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz 1 km od Muzeum Narodowego w Krakowie. Obiekt znajduje się 190 metrów od Sukiennic i 150 metrów od pomnika Adama Mickiewicza.

Wszystkie pokoje w hostelu są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem. W każdym z nich znajduje się łazienka z suszarką do włosów. Z niektórych pokoi roztacza się widok na miasto. Codziennie rano na miejscu serwowane jest śniadanie kontynentalne. Hostel Draggo House dysponuje tarasem. W obiekcie można pograć w rzutki. Personel całodobowej recepcji mówi po polsku i angielsku.

Tel: +48 798 757 798